Hakkımızda

Yarışmacılar, kendilerini ifade etme ve sektöre yeni bir soluk getirme fırsatını bulup fark yaratma şansı elde edecekler.

Special Model Turkey

Türkiye'nin en farklı ve en yeni model yarışması heyecan verici bir başlangıç yapıyor. H&G AJANS, Türkiye'nin moda, reklam, tekstil, görsel medya, sinema, dizi film, müzik şirketleri ve özel sektörlere yönelik en yeni ve özel model yarışmasını düzenleyerek sektöre yeni bir soluk getiriyor. Bu özel yarışma, sadece modelliği bir iş olarak benimseyen, farklılık arayan ve sektöre yepyeni yüzler kazandırmayı hedefleyen katılımcılara kapılarını aralıyor.

18-28 yaş aralığındaki genç ve yetenekli 30 bayan modelin yarışacağı etkinlik, müzikal ve tiyatral koreografilerle renklendirilmiş bir atmosfer sunuyor. Bu özel organizasyon, sektördeki potansiyel yetenekleri keşfetmeyi ve onlara kendilerini gösterme fırsatı tanımayı amaçlıyor.

Elemeler, %50 jüri değerlendirmesi ve %50 halktan gelen SMS oylarıyla gerçekleşecek. Bu da katılımcıların hem sektör profesyonellerinden hem de izleyicilerden gelen geri bildirimlere dayalı olarak değerlendirileceği anlamına geliyor.

Siz de bu muhteşem yarışmada yerinizi almak ve kariyerinize unutulmaz bir başlangıç yapmak için hazır mısınız? Türkiye'nin en farklı ve heyecan verici model yarışmasında yer almak için şimdi başvurun!

« arasında 2 »